Ons team

Organogram MENS De Bilt 2018

 

Directie en ondersteuning

Directeur: Evelien Ribbens, e.ribbens@mensdebilt.nl
Directiesecretaresse: Marianne van Balgoijen,  directiesecretariaat@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Sociaal Team

Teamleider: Heleen Roep, h.roep@mensdebilt.nl
Front Office: sociaalteam@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271557 (van 8.30 tot 15.00 uur)

 

Mantelzorg

Consulenten Mantelzorg:
Marianne Houkamp, m.houkamp@mensdebilt.nl
Jaco te Morsche, j.temorsche@mensdebilt.nl
Liesje Nijenhuis, l.nijenhuis@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271556

 

Team Welzijn

Administratieve Ondersteuning Welzijn: Karin Iseger, k.iseger@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Jongerenwerk

Teamleider: Erwin de Boer, e.deboer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 211 173 62

 

Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@mensdebilt.nl
Coördinator: Merije Brouwer, m.brouwer@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

 

Nieuws

14 november 2019

Scheidingsspreekuur

Denkt u na over scheiden of gaat u scheiden? Dan kunt u iedere dinsdagochtend in de oneven weken... Lees verder

13 november 2019

Moving Maartensdijk 2020

Moving Maartensdijk is een evenement voor iedereen tussen de 4 en 99 jaar. Maatschappelijke... Lees verder

13 november 2019

Aapjeskooi in Bilthoven

Iedere woensdagochtend kun je samen met je dreumes of peuter komen gymmen in de gymzaal van de... Lees verder

Bekijk alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief MENS De Bilt

* verplicht invullen