Ons team

Organogram MENS De Bilt 2016

 

Directie en ondersteuning

Directeur: Evelien Ribbens, e.ribbens@mensdebilt.nl
Directiesecretaresse: Marianne van Balgoijen,  directiesecretariaat@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Sociaal Team

Teamleider: Heleen Roep, h.roep@mensdebilt.nl
Front Office: sociaalteam@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271557 (van 8.30 tot 15.00 uur)

 

Mantelzorg

Consulenten Mantelzorg:
Marianne Houkamp, m.houkamp@mensdebilt.nl
Jaco te Morsche, j.temorsche@mensdebilt.nl
Liesje Nijenhuis, l.nijenhuis@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271556

 

Team Welzijn

Manager Welzijn: Ingrid van Maarschalkerweerd, i.vanmaarschalkerweerd@mensdebilt.nl
Administratieve Ondersteuning Welzijn: Karin Iseger, k.iseger@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Jongerenwerk

Teamleider: Erwin de Boer, e.deboer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 211 173 62

 

Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@mensdebilt.nl
Coördinator: Merije Brouwer, m.brouwer@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

 

Nieuws

27 mei 2019

Informatiebijeenkomst ”Levenstestament”

Op donderdag 6 juni organiseert Steunpunt Mantelzorg een bijeenkomst over het levenstestament.... Lees verder

24 mei 2019

Biltsheerlijk fietsen – kennismaken met lokaal aanbod

Zaterdag 8 juni: Biltsheerlijk fietsdag van 10.00 tot 16.00 uur! Lees verder

23 mei 2019

In Between Café De Bilt - Maandag 3 juni 2019

Maandag 3 juni 2019 van 8.45-11.45 uur is er weer een In Between Café De Bilt. Het netwerkcafé... Lees verder

Bekijk alle nieuwsberichten

Inschrijven voor de nieuwsbrief

* verplicht invullen