Ons team

Organogram MENS De Bilt 2016

 

Directie en ondersteuning

Directeur: Evelien Ribbens, e.ribbens@mensdebilt.nl
Directiesecretaresse: Marianne van Balgoijen,  directiesecretariaat@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Sociaal Team

Teamleider: Heleen Roep, h.roep@mensdebilt.nl
Front Office: sociaalteam@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271557 (van 8.30 tot 15.00 uur)

 

Mantelzorg

Consulenten Mantelzorg:
Marianne Houkamp, m.houkamp@mensdebilt.nl
Jaco te Morsche, j.temorsche@mensdebilt.nl
Liesje Nijenhuis, l.nijenhuis@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271556

 

Team Welzijn

Manager Welzijn: Ingrid van Maarschalkerweerd, i.vanmaarschalkerweerd@mensdebilt.nl
Administratieve Ondersteuning Welzijn: Karin Iseger, k.iseger@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Jongerenwerk

Teamleider: Erwin de Boer, e.deboer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 211 173 62

 

Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@mensdebilt.nl
Coördinator: Merije Brouwer, m.brouwer@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

 

Nieuws

22 juli 2019

Gymnastiek in De Bilt woensdag 24 juli

In verband met de hitte zal de gymnastiekles van 24 juli in De Bilt niet doorgaan. Lees verder

15 juli 2019

Kinderen geslaagd voor hun Spaanse les

Alle kinderen geslaagd voor hun Spaanse lessen met als thema "Vakantie". Lees verder

10 juli 2019

Column Evelien Ribbens - Buitenspelen

Column Evelien Ribbens, directeur MENS De Bilt. Gepubliceerd in de Biltsche Courant op 10 juli 2019. Lees verder

Bekijk alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief MENS De Bilt

* verplicht invullen