Ons team

Organogram MENS De Bilt 2016

 

Directie en ondersteuning

Directeur: Evelien Ribbens, e.ribbens@mensdebilt.nl
Directiesecretaresse: Marianne van Balgoijen,  directiesecretariaat@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Sociaal Team

Teamleider: Heleen Roep, h.roep@mensdebilt.nl
Front Office: sociaalteam@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271557 (van 8.30 tot 15.00 uur)

 

Mantelzorg

Consulenten Mantelzorg:
Marianne Houkamp, m.houkamp@mensdebilt.nl
Liesje Nijenhuis, l.nijenhuis@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271556

 

Team Welzijn

Manager Welzijn: Ingrid van Maarschalkerweerd, i.vanmaarschalkerweerd@mensdebilt.nl
Administratieve Ondersteuning Welzijn: Karin Iseger, k.iseger@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Jongerenwerk

Teamleider: Erwin de Boer, e.deboer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 211 173 62

 

Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@mensdebilt.nl
Coördinator: Merije Brouwer, m.brouwer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 53 11 39 33

 

 

Nieuws

15 januari 2019

KUBUS vrijdag 25 januari 2019

‘K U B U S’ is bedoeld voor (jong) volwassenen die graag nieuwe vrienden willen maken maar die... Lees verder

14 januari 2019

Zwemmen voor mensen met een beperking

Elke maandag van 19:00 tot 20:00 uur in zwembad Woestduin te Doorn. Al ruim 25 jaar verzorgt de... Lees verder

11 januari 2019

Workshop voor ouders die bewust willen opvoeden

Ouders Lokaal De Bilt organiseert een inspirerende workshop over onvoorwaardelijk (bewust)... Lees verder

Bekijk alle nieuwsberichten

Inschrijven voor de nieuwsbrief

* verplicht invullen