Ons team

Organogram MENS De Bilt 2016

 

Directie en ondersteuning

Directeur: Evelien Ribbens, e.ribbens@mensdebilt.nl
Directiesecretaresse: Marianne van Balgoijen,  directiesecretariaat@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Sociaal Team

Teamleider: Heleen Roep, h.roep@mensdebilt.nl
Front Office: sociaalteam@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271557 (van 8.30 tot 15.00 uur)

 

Mantelzorg

Consulenten Mantelzorg:
Marianne Houkamp, m.houkamp@mensdebilt.nl
Liesje Nijenhuis, l.nijenhuis@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7271556

 

Team Welzijn

Manager Welzijn: Ingrid van Maarschalkerweerd, i.vanmaarschalkerweerd@mensdebilt.nl
Administratieve Ondersteuning Welzijn: Karin Iseger, k.iseger@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

Jongerenwerk

Teamleider: Erwin de Boer, e.deboer@mensdebilt.nl
Telefoon: 06 211 173 62

 

Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@mensdebilt.nl
Coördinator: Merije Brouwer, m.brouwer@mensdebilt.nl
Telefoon: 030-7440595

 

 

Nieuws

25 maart 2019

Voetbal-2-daagse

De Utrechtse Voetbalschool organiseert tijdens de meivakantie (29 en 30 april) een voetbal... Lees verder

20 maart 2019

Column Evelien Ribbens - Diabetes Challenge

Column Evelien Ribbens, directeur MENS De Bilt. Gepubliceerd in de Biltsche Courant op 20 maart... Lees verder

19 maart 2019

Praat Lokaal Autisme XL: Thema Onderwijs

Op deze interactieve avond ga je als ouder/opvoeder met professionals van overkoepelende... Lees verder

Bekijk alle nieuwsberichten

Inschrijven voor de nieuwsbrief

* verplicht invullen